Informace o přijímacím řízení na akademický rok 2020/2021

Milé uchazečky, milí uchazeči,
jsme si vědomi toho, v jak nepříjemné situaci se nacházíte a že toto nejisté období je i pro vás velmi složité. Pracujeme usilovně na tom, abyste i přesto mohli zdárně absolvovat přijímací zkoušku.

Věříme, že tuto situaci zvládneme, a proto dovolte sdělit Vám tyto informace:

Červnové termíny konání přijímacích zkoušek, stanovené v období od 22. 6. 2020, zatím pro tuto chvíli platí dle vyhlášených podmínek přijímacího řízení. Nicméně, v závislosti na vývoji krizové situace může dojít k dalších změnám, o kterých vás budeme aktuálně informovat. Sledujte tedy web Hudební fakulty JAMU a web pro uchazeče – www.jamuj.cz.

Uchazeči o studium v pětiletých studijních programech mohou přijímací zkoušky vykonat, i když v té době ještě nebudou mít  vystavené maturitní vysvědčení.

Talentová poradna pro specializaci Operní režie proběhne formou telefonické a e-mailové komunikace - mobil: 776 770 763 (doc. Mgr. Václav Málek),

e-mail: malek@jamu.cz

Talentová poradna pro specializaci Zpěv je vzhledem k současné mimořádné situaci zrušena.

Uchazeči o studium do navazujícího magisterského stupně studia budou moci výjimečně letos přijímací zkoušku vykonat, i když v té době ještě nebudou mít složené státní závěrečné zkoušky. Do příslušné přílohy k přihlášce doplní prozatím pouze informaci o pozdějším dodání dokladů o absolutoriu. Uzávěrka přihlášek se prodlužuje do 15. 5. 2020.

Přihlášky tedy můžete podávat dle podmínek uveřejněných ve Vyhláškách o přijímacím řízení a poplatek za přijímací řízení platit přes Obchodní centrum JAMU.

Děkujeme za Vaši trpělivost a budeme se těšit na setkání s vámi!

doc. MgA. Jana Goliášová, studijní proděkanka HF JAMU
Jana Jarošová, studijní oddělení HF JAMU

 

 


Vydáno: 26.3.2020 19:08 | 
Přečteno: 957x |